Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılanı kürekle öldürmek

Rüyada yılanı kürekle öldürmek bir takım maddi konular yüzünden anne baba arasında giderek artan sıkıntılı durumların, karşılıklı atılan adımlar vesilesiyle sona ereceğine, bu sayede anne baba arasındaki huzurlu ilişkinin yeniden sağlanılacağına yorulur. Rüyada yılanı baltayla kesmek dedikodu ve koğuculuk yapmayan, kul hakkı yemekten korkan, buna bağlı olarak ta çevresinde sevilen bir kimseyle iş gezisine gidileceğine tabir edilir. Rüyada yılanı baltayla öldürmek bir bakıma rüyayı gören kişinin, arkadaş ve dostlarının derlerine ortak olan, insanlara kötülük yapmaktan korkan, bunlardan dolayı da herkesin sevgisi kazanmış bir kişi olduğunu gösterir.

Rüyada yılanı kürekle kesmek

Rüyada yılanı kürekle kesmek sırların ortaya dökülmesi sebebiyle rüya sahibinin eşiyle arasında gittikçe artan geçimsizliklerin, yapılan diyalogların işe yaraması sonucunda yerini sükunete bırakacağına, bu sebeple rüya sahibinin eşiyle arasındaki barışın sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada yılanı baltayla kesmek

Rüyada yılanı baltayla kesmek insanların kötü günlerinde hep yanlarında olan, herkese iyilik yapmaktan çekinmeyen, bundan dolayı da sevilen ve saygı duyulan bir gençle arkadaş olunduğuna tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada yılanı baltayla öldürmek

Rüyada yılanı baltayla öldürmek bir anlamda rüya sahibinin, arkadaşlarının sıkıntılarını gidermek için elinden geleni yapan, iyilik yapıp yardım etmekten keyif alan,, buna bağlı olarak ta çevresinde sevilen bir kimse rüya sahibinin,

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar