Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan zehri emmek

Rüyada yılan zehri emmek günlük giderlerin dahi karşılanmasına engel olan mali manadaki olanaksızlıkların bitip, yüksek kazançlı bir iş bulunmasıyla beraber ekonomik durumun son derece iyi bir seviyeye gelerek, ekonomik olarak huzurlu bir döneme girileceğine tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Rüyada yılan hediye almak uzun süredir mümkün olmayan ödemeleri yapmaya yönelik düzenli ve gayretli çalışmaların, maddi olarak fazlaca zengin olan akrabadan destek alarak elde edilen ekonomik imkanların nihayetinde sevindirici neticelerinin alınmasına yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada yılan heykeli parasal alanda zor durumda olanlara yönelik bir tabir yapılırsa, mali yönde çok geniş imkanlara sahip eski bir tanıdığın desteğiyle maddi kazanç sağlamaya ve böylece epeyce zamandır devam eden mali manadaki son derece zorlayıcı şartların artık sona ermesine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada yılan zehrini emmek komşular arasında kronik hale gelen sorunlu ilişkilerin, dostların araya girmesiyle birlikte uzlaşmaya bağlanacağına, bu sebeple komşular arasındaki hasreti çekilen mutluluğun eski haline döneceğine yorum yapılır.

Rüyada yılan zehrini çıkarmak

Rüyada yılan zehrini çıkarmak yıpratıcı ve üzücü bir dönemin yaşanmasına neden olan ekonomik manadaki olanaksızlıkların düzelmeye başlayıp, akrabalardan gelen ekonomik destek vesilesiyle mevcut halinden çok daha fazla kar ederek, ekonomik anlamda rahatlamaya erişerek refah düzeyinin artacağına çıkması muhtemel bir rüyadır.

Rüyada yılan hediye almak

Rüyada yılan hediye almak uzun zamandır düşünülen ticari faliyete başlamakla ilgili özverili çabaların, mali açıdan fazlaca etkin rolü olan eski bir arkadaşın yardımıyla maddi menfaat elde ederek sahip olunan yeni ekonomik şartlarla birlikte olumlu neticelerinin alınmasına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli ticaretle ilgili sıkıntıda olanların hesaba katıldığı bir tabire göre, ekonomik yönde yardım etmeyi seven birisiyle ticaret yapıp para kazanmaya ve bununla beraber uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen mali manadaki olumsuz havanın sonlanmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada yılan zehrini emmek

Rüyada yılan zehrini emmek iki kardeş arasında giderek çoğalan kızgınlıkların, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle nihayet bulacağına, bu sebeple iki kardeş arasındaki istenen huzurlu ilişkinin yeniden tesis edileceğine yorumlanır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar