Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek hekim kontrollerini aksatmak yüzünden hastalık yaşanacağına fakat, tıbben gereken yardımı almak ve destekleyici olarak yeme içme alışkanlıklarını gözden geçirmek ile beraber yeniden sağlık kazanılacağına yorumlanır. Rüyada yılan boğmak tıbbi kontrollerin aksatılması halinde iyileşmenin zorlaşacağına, biran evvel diyet yapılmasıyla beraber tıbbi olarak ta şeylerin yapılmasının ihtiyaç olduğuna tabir edilir. Rüyada yılan zehrini emmek sağlığın korunabilmesi amacıyla, spor yapılıp, alkol sigara gibi zararlı şeylerden uzak durulmasına ve arkadaş çevresinden uzak kalınmaması gerektiği manasında yorumlanır. Rüyada yılan zehrini görmek kar sağlanamayacak işlerle uğraşmak yüzünden beliren mali anlamdaki sıkıntı veren durumun, ileriki günlerde, hiç akla gelmeyecek bir yerden alınan destek sayesinde kazanımların derece derece artmasının ardından, maddi olarak büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli düzenli beslenmemek yüzünden hastalık yaşanacağına ama, bazı ilaçları kullanmak ve bununla beraber yeme içmeye dikkat edilmesi koşuluyla hastalığın atlatılıp şifa bulunacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada yılan boğmak

Rüyada yılan boğmak diyet programına sadık kalınmadıkça sağlık sorunlarının artacağına, bundan dolayı diyet programlarına uyulması ve tıbbi kimi işlemlerin yapılması gerektiği yönünde yorumlanır.

Rüyada yılan zehrini emmek

Rüyada yılan zehrini emmek sağlığın yeterince korunabilmesi adına, devamlı olarak spor yapılıp, sigara alkol gibi zararlı şeylerden uzaklaşılmasının yanı sıra, ruhsal enerjinin yüksek tutulmasının önemli olduğuna işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada yılan zehrini görmek

Rüyada yılan zehrini görmek kar edilemeyen işlerden dolayı yaşanan parasal manadaki kısıtlı şartların sonucu olan üzüntülerin bitip, alınan ekonomik kararların uygulanmasıyla hep daha yüksek kazanç elde ederek, ekonomik yönde çok iyi bir duruma gelineceğine işaret eder.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar