Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan sokması görmek

Rüyada yılan sokması görmek evlilik çağında bir kadının rüyasıysa, cömertliğiyle tanınan, maneviyata hak ettiği değeri veren ve tam olarak uyum sağlayacağına kanaat ettiği orta yaşlı bir adamla evleneceğine tabir edilir. Rüyada yılan heykeli ilk evliliğinden mutsuz olup boşanmış bir erkeğin rüyasıysa, kendisine güven duyulan, epeyce fazla maddi imkanı olan ve uzaktan akrabası olan okumuş bir bayanla mutlu bir yuva kuracağına yorulması gereken bir rüyadır. Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek rüyası evli bir erkek tarafından görülmüşse, yakın bir gelecekte, hac yapmakla alakalı dileğinin hayırlı bir şekilde netice vereceğine yorumlanır. Rüyada yılan boğmak görmek sarf edilen sözler nedeniyle rüya sahibinin kardeşiyle arasında meydana gelen kavgaların, aile büyüklerinin müdahalesiyle birlikte son bulacağına, böylece rüya sahibinin kardeşiyle arasındaki beklenen saadet ortamının eskisi gibi olacağına yorumlanır.

Rüyada yılan hediye edilmesi

Rüyada yılan hediye edilmesi boşanmış bir kadının rüyasıysa, son derece ahlaklı, kul hakkına riayet eden ve huyu huyuna uygun yakışıklı bir erkekle huzurun eksik olmadığı bir yuva kuracağına tabir edilir.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli rüyasını gören kişi erkekse, ahlaki değerlere bağlı, eski evliliğinden bir çocuğu olan ve kendisine görücü olarak gelen orta yaşlı bir bayanla çok mutlu olacağı bir evlilik yapacağına yorulur.

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek rüyasını gören evliyse, en sonunda, daha fazla para kazanmak yönündeki isteğinin hayırlı sonuçlarının alınacağına tabir edilir.

Rüyada yılan boğmak görmek

Rüyada yılan boğmak görmek bir takım maddi konular yüzünden rüya sahibinin kardeşiyle arasında gündeme gelen kızgınlıkların, daha sağlıklı kararlar alınmasıyla beraber tatlıya bağlanacağına, bu nedenle rüya sahibinin kardeşiyle arasındaki özlem duyulan saadet ortamının eskiye döneceğine tabirlenir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar