Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yılan ısırması uyku düzensizliği sebebiyle sağlığın tehlikeye girmesine ancak, tıbbi tedavi görmek ve destekleyici olarak iyi bir diyet programı uygulamak koşullarına uymak suretiyle hızlıca şifaya kavuşulacağına yorumlanır. Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek tedavilerin aksatılması halinde tedavi sürecinin olumsuz etkileneceğine, bundan dolayı kesinlikle doktor tavsiyesine uyulmasının yanı sıra tıbbi bazı önlemlerin alınması gerektiğinden bahseden bir rüya olarak tabirlenir. Rüyada yılan heykeli sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için, spor yapılıp, yeme içme konularında hassas olunmasıyla birlikte, moralin yüksek tutulmasının gerekli olduğuna yorumlanır. Rüyada yılan boğmak elde kalan son paranın da kaybına sebep olan maddi yöndeki sıkıntıların, çekilen tonla dertten sonra, akıllıca atılan adımlar sayesinde kazancın aşama aşama artış göstererek, maddi açıdan alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağı bir konuma ulaşmaya yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada yılan hediye etmek

Rüyada yılan hediye etmek hekim kontrollerini aksatmak nedeniyle hastalık kapmaya ancak, bir takım ilaçları almak, bununla beraber de, gereğince dinlenmek ile birlikte biran evvel hastalıktan şifa bulunacağına yorumlanır.

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek ilaçların düzenli olarak kullanılmaması durumunda tedaviden olumlu bir sonuç alınamayacağına, bu nedenle sporun bırakılmamasının yanı sıra bazı tıbbi problemlerin ortaya çıkarılmasına olan zorunluluğa vurgu yapan bir işaret olarak yorumlanır.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli yaşlandıkça artan sağlık sorunlarıyla uğraşmamak amacıyla, belli bir disiplin içerisinde spor yapılıp, sigara dumanından uzak durulması ve zihni meşgul eden şeylerden uzaklaşılmasının fazlaca önemli olduğuna işaret eden bir rüya olarak yorum yapılır.

Rüyada yılan boğmak

Rüyada yılan boğmak uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen parasal manadaki kötüye gidişin iyileşmeye başlayıp, maddi getirisi yüksek işlere girmeyle birlikte maddi imkansızlıklar geride bırakılarak, ekonomik anlamda hayallere çok daha kısa zamanda ulaşılacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar