Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan ısırması kan akması

Rüyada yılan ısırması kan akması yapılan saygısızlıklar sebebiyle komşular arasında süregelen sorunlu ilişkilerin, karşılıklı atılan adımlar vesilesiyle uzlaşmayla sonuçlanacağına, bu sayede komşular arasındaki beklenen mutluluk ortamının sağlanılacağına tabirlenir. Rüyada yılan hediye edilmesi arkadaş ve dostlarının arkasından atmayan, insanların haklarına karşı son derece saygılı olan, bu güzel ahlaklardan dolayı da herkesin sevgisi kazanmış bir kimseyle dostluk yapılacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Rüyada yılan boğmak görmek bir anlamda rüya sahibinin, insanların yüzüne başka arkasından başka konuşmayan, maneviyatı sağlam olan, bu nedenlerle de insanların sevgisini kazanan birisi olduğuna bir işarettir. Rüyada yılan heykeli boşanmış ve tekrar evlenmeyi düşünen bir kadının rüyasıysa, dürüst ilişkiler kuran, daha önce hiç evlenmemiş ve iyi tanıdığı birsiyle mutlu bir evlilik yapacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada yılan hediye etmek

Rüyada yılan hediye etmek saygısız davranışlar yüzünden rüya sahibinin eşiyle arasında gündeme gelen kavga ve çekişmelerin, gösterilen iyi niyetler vesilesiyle tatlıya bağlanacağına, rüya sahibinin eşiyle arasındaki özlenen mutluluğun tesis edileceğine tabirlenir.

Rüyada yılan hediye edilmesi

Rüyada yılan hediye edilmesi arkadaş ve dostlarının arkasından atmayan, dostlarının her zaman iyiliğini isteyen, bu yüzden de saygıya layık görülen biriyle iş için bir geziye çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada yılan boğmak görmek

Rüyada yılan boğmak görmek rüyayı gören kişinin, dostlarının kötü günlerinde hep destek olan, manevi değerleri ön planda tutan ve bu ahlakları sayesinde de sevilen sayılan ve aranan bir insan olarak tanındığına tabir edilir.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli genç bir kadının rüyası ise, son derece ahlaklı, mutsuz bir evlilik yaşayıp boşanmış ve kendisine evlilik teklifinde bulunan bir kişiyle sözleneceğine çıkması beklenen bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar