Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli hijyene gereken önemi vermemek yüzünden sağlığın kötüye gitmesine fakat, ilaçlarını düzenli olarak kullanmak, tedaviyi desteklemek için de, sağlıklı beslenmeye adapte olmak gibi şeylere uymak suretiyle şifaya kavuşulacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır. Rüyada yılan heykeli görmek tedavilerin aksatılması halinde iyileşmenin mümkün olmayacağına kesinlikle diyet programının aksatılmaması ve tıbben kimi çabaların ortaya konulmasına olan zorunluluğu işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek sıhhatli bir yaşam sürmek bakımından, spor yapılmasının yanı sıra, gerektiği kadar uyunulmasında özenli davranmak gerektiğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada yılan zehri akıtmak beklentilerin karşılanmamasından dolayı ortaya çıkan parasal manadaki imkansızlıkların, kısa bir zaman sonra, karlı bir girişimde bulunmak suretiyle maddi durumunun fazlaca iyileşerek, parasal anlamda hayallere çok daha kısa zamanda ulaşılacağına tabir edilir.

Rüyada yılan hediye edilmesi

Rüyada yılan hediye edilmesi eski bir hastalığın nüksetmesi sebebiyle sağlığın bir süreliğine bozulacağına fakat, ilaç tedavisi görmek ve iyileşme sürecine katkı sağlamak için stresten kurtulmak kaydıyla kısa sürede iyileşileceğine çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada yılan heykeli görmek

Rüyada yılan heykeli görmek tıbbi kontrollerin aksatılması halinde değişik sağlık sorunları yaşanacağına, eski sağlıklı günlere yeniden dönebilmek için, düzenli spor alışkanlığının kazanılması ve tıbbi olarak bir takım tahlillerin yapılmasıyla alakalı bir işaretçi rüya olarak yorumlanır.

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek

Rüyada yılan sokması soktuğunu görmek devamlı olarak ilaç kullanmak zorunda kalmamak için, disiplinli olarak spor yapılıp, yeme içme konusunda hassas davranılmasıyla beraber, zihni meşgul eden şeylerden uzaklaşılmasının gerekliliğine tabirlenir.

Rüyada yılan zehri akıtmak

Rüyada yılan zehri akıtmak yıpratıcı ve üzücü bir dönemin yaşanmasına neden olan maddi manadaki problem olan işlerin, kısa bir zaman sonra, hiç akla gelmeyecek bir yerden alınan destek sayesinde parasızlıkla geçen yıllar geride bırakılarak, parasal yönde rahat bir hayata kavuşmaya çıkması beklenen bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar