Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan heykeli görmek

Rüyada yılan heykeli görmek anne baba arasında meydana gelen geçimsizliklerin, yaşanan türlü dertlerin ardından nihayete ereceğine, böylece anne baba arasındaki özlenen sağlıklı ilişkinin yeniden tesis edileceğine tabir edilir. Rüyada yılan boğmak görmek yardıma muhtaç kişilere yardımcı olan, insan haklarına karşı hassas olan, bu nedenlerden dolayı da dostları tarafından sevilip sayılan bir kişiyle tanışılacak olmasına işaret eder. Rüyada yılan heykeli kimi değerlendirmelere göre rüyayı gören kimsenin, yardım etmeyi seven, insanların haklarına karşı son derece saygılı olan ve bu özellikleri sayesinde de çevresi tarafından son derece sevilen bir insan olduğu anlamında yorumlanır. Rüyada yılan boğmak rüyasını gören boşanmış bir kadınsa, yumuşak huyluluğu ile tanınan, daha önce hiç evlenmemiş ve daha önceden tanıdığı zengin bir gençle nişanlanacağına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada yılan zehrini emmek

Rüyada yılan zehrini emmek bazı hatalı davranışlar nedeniyle karı koca arasında bitmek bilmeyen sorunların, daha sağlıklı kararlar alınmasıyla beraber uzlaşmaya bağlanacağına, böylece karı koca arasındaki çok arzulanan mutluluğun sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada yılan boğmak görmek

Rüyada yılan boğmak görmek arkadaş ve dostlarının arkasından atmayan, hiç kimsenin hakkını yemeyen, bunlardan dolayı da insanların sevgisini kazanan bir kadınla arkadaş olunduğuna işaret eder.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli bir açıdan rüyayı gören kimsenin, dostlarının kötü günlerinde hep destek olan, iyilik severlik ahlakına sahip, bu özellikleriyle insanların sevgisini kazanan biri olduğuna işaret eder.

Rüyada yılan boğmak

Rüyada yılan boğmak rüyasını gören dul bir kadınsa, yumuşak huylu, ciddi ekonomik imkanlara sahip olan ve eskiden de tanıdığı genç bir beyle hayalindeki mutlu yuvayı kuracağına işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar