Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan hediye etmek

Rüyada yılan hediye etmek rüyasını gören boşanmış bir kadınsa, sağlam karakterli, maddi olanakları geniş olan ve bir arkadaşının tanıştırdığı yakışıklı bir gençle evlilik kararı alacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada yılan zehri akıtmak bekar bir erkeğin rüyasıysa, her anlamda iyi huylu, maddi ve manevi açıdan kuvvetli ve tam olarak uyum sağlayacağına kanaat ettiği orta yaşlı bir hanımla mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağına yorulması gereken bir rüyadır. Rüyada yılan hediye almak rüyası evli bir erkek tarafından görülmüşse ve rüya hatırlanması kolay bir rüya ise, karlı bir iş yapmaya ilişkin planlarının gerçekleşeceğine işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada yılan sokması görmek sarf edilen sözler nedeniyle eski arkadaşlar arasında bir süredir devam eden kavgaların, gösterilen iyi niyetler vesilesiyle tatlıya bağlanarak sonlanacağına ve eski arkadaşlar arasındaki özlenen mutluluğun sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli rüyasını gören kişi evlenmeyi düşünen bir kadınsa, yumuşak huyluluğu ile tanınan, kul hakkı yemekten çok korkan ve daha önceden tanıdığı zengin bir gençle evlilik kararı alacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada yılan zehri akıtmak

Rüyada yılan zehri akıtmak rüyasını evliliği düşleyen bir erkek görmüşse, oldukça ahlaklı, son derece geniş mali olanakları olan ve kendisine evlilik teklifinde bulunan kültürlü bir bayanla evliliğe giden bir beraberliğe başlayacağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada yılan hediye almak

Rüyada yılan hediye almak rüyasını gören evli bir kişiyse, kısa zaman sonra, yarım kalan işlerini tamamlamaya ilişkin kurduğu hayalinin hayırlı bir şekilde sonuç verileceğine yorumlanır.

Rüyada yılan sokması görmek

Rüyada yılan sokması görmek açılan bazı zararlar sebebiyle akraba arasında gündeme gelen sorunlu ilişkilerin, atılan karşılıklı adımlardan sonra son bulacağına, böylece akraba arasındaki beklenen mutluluğun tesis edileceğine yorum yapılır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar