Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan boğmak

Rüyada yılan boğmak dostlar arasında meydana gelen sürtüşmelerin, karşılıklı diyaloglar sayesinde nihayet bulacağına, böylece de dostlar arasındaki özlenen huzurlu ilişkinin tekrar sağlanılacağına yorumlanır. Rüyada yılan heykeli maddi manevi her türlü yardım yapmaktan çekinmeyen, maneviyatı sağlam olan, bu nedenlerle de sevilen sayılan ve aranan genç birisiyle arkadaş olunacağına yorumlanır. Rüyada yılan sokması görmek bir bakıma rüyayı gören kimsenin, arkadaşlarının sıkıntılarını gidermek için elinden geleni yapan, haramı helali bilen, bunlardan dolayı da çevresince çok sevilen bir insan olması anlamında tabir edilir. Rüyada yılan hediye edilmesi boşanmış bir kadının rüyasıysa, saygılı kişiliğiyle bilinen, ekonomik anlamdan imkanları geniş olan ve kendisini çok seven genç bir adamla hayallerindeki evliliği yapacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada yılan zehrini emmek

Rüyada yılan zehrini emmek saygısızlık nedeniyle eski dostlar arasında gittikçe artan takışmaların, yaşanan onca üzüntüden sonra yerini anlaşmaya bırakacağına, böylece eski dostlar arasındaki hasretle beklenen huzur ortamının sağlanılacağına tabirlenir.

Rüyada yılan heykeli

Rüyada yılan heykeli arkadaşlarının problemlerini çözmek için desteğini esirgemeyen, kul hakkı yemekten korkan, bu davranışlarıyla sevilen sayılan ve aranan bir kadınla tanışıp arkadaş olunacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada yılan sokması görmek

Rüyada yılan sokması görmek bir açıdan rüyayı gören kimsenin, maddi manevi her türlü yardım yapmaktan çekinmeyen, iyilik severlik ahlakına sahip, bu nedenlerle de sevilen ve saygı duyulan bir insan olduğunun bir göstergesidir.

Rüyada yılan hediye edilmesi

Rüyada yılan hediye edilmesi rüyasını gören kişi şayet kadınsa, kişilik sahibi, ciddi ekonomik imkanlara sahip olan ve sorunsuz bir ilişki kurabileceği karakterde okumuş bir beyle mutlu mesut devam edecek bir evlilik yapacağına tabirlenir.

Rüyada yılan boğmak
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar