Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada yılan boğmak görmek

Rüyada yılan boğmak görmek hijyen konusunda gereğince özenli davranmamak nedeniyle tedavi edilmesi biraz zor olan bir rahatsızlık yaşanacağına ama, tıbbi yardım almak ve ek olarak düzenli olarak uyumak durumunda tekrar iyileşileceğine işaret eder. Rüyada yılan zehri emmek sağlıksız ortamları terk etmedikçe iyileşmenin mümkün olmayacağına, bu sebeple mutlaka doktor kontrollerinin yaptırılmasıyla birlikte tıbben de bazı sorunların çaresine bakılmasının ne kadar önemli olduğunu anlatan bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada yılan heykeli görmek kaliteli bir hayat sürebilmek için, spor yapılıp, yeme içme konularında hassas olunmasının ve sağlıklı beslenme kurallarına uyulması hususuna işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada yılan hediye almak gelirin çok az olması nedeniyle ortaya çıkan ekonomik manadaki vahim durumun bitip, ortaklıktan gelen başarı sebebiyle hep daha yüksek kazanç elde ederek, parasal olarak hayallere çok daha kısa zamanda ulaşılacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada yılan hediye edilmesi

Rüyada yılan hediye edilmesi devamlı uykusuzluk çekmek yüzünden hastalık yaşanacağına ama, tıbben gerekli doktor desteğini almak ve buna ek olarak iyi bir diyet programı uygulamak şartlarına uymak halinde şifaya kavuşulacağına yorulur.

Rüyada yılan zehri emmek

Rüyada yılan zehri emmek diyet programına uyulmaması durumunda hastalığın gittikçe artacağına, bu sebeple mutlaka diyet yapılması ve tıbben kimi imkanların kullanılmasına olan zorunluluğun işaretçisi olarak yorumlanır.

Rüyada yılan heykeli görmek

Rüyada yılan heykeli görmek hastalıkların olmadığı bir hayat sürmek adına, düzenli olarak spor yapılıp, sağlıklı beslenme yapılmasının ve huzursuzluk veren kişilerden uzak durulması gerektiği manasında tabir edilir.

Rüyada yılan hediye almak

Rüyada yılan hediye almak uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen ekonomik manadaki sıkıntılı şartların nihayet düzene girip, resmi kurumlardan alınan destekle beraber zor ve sıkıntılı günlerin geride kalarak, ekonomik yönde büyük güç sahibi olarak zenginliğe kavuşmaya yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar