Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Parfüm Sıkan Kadın Görmek

Rüyada parfüm sıkan kadın görmek bazı gıdaların alınmayışı nedeniyle tedavi edilmesi gereken bir hastalığa yakalanılacağına ancak, hastaneye başvurmak ve tedaviyi desteklemek için sağlığa zararlı gıdaların terk edilmesi gibi önlemler alınmak suretiyle sağlığın tekrar kazanılacağına yorumlanır. Parfüm şişesi kırılması tıbbi kontrollerin zamanı geciktirildikçe hastalığın iyileşmesinin mümkün olmayacağına, biran evvel iyileşebilmek için, sıkı bir diyet uygulanmasıyla beraber bazı tıbbi çabaların ortaya konulmasının önemine tabir edilir. Erkek parfüm kokusu görmek çabucak hastalığa yakalanmamak bakımından, spor yapılıp, sigaradan uzaklaşılmasının yanı sıra, gerektiği kadar uyunulması gerektiği yönünde yorumlanır. Parfüm hediye etmek uzun süredir düzene sokulamayan maddi yöndeki son derece sıkışık olan durumun iyileşmeye başlayıp, alınan mali destekle birlikte mevcut halinden çok daha fazla kar ederek, parasal açıdan rahat bir konuma gelmeye işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Boş parfüm şişesi görmek bir türlü imkan bulunamadığı için yapılamayan ödemelerin yapılmasıyla ilgili gayret ve çabaların, parasal açıdan zenginliğiyle tanınan arkadaşla ortaklık yapıp mali açıdan büyüyerek sahip olunan yeni şartların nihayetinde gelen ferah ortamla beraber sevindirici sonuçlarının alınacağına yorumlanır.

Rüyada Dolu Parfüm Şişesi Görmek Neye Delalettir?

Rüyada dolu parfüm şişesi görmek bazı vitaminlerin eksikliği yüzünden tedavi edilmesi biraz zor olan bir rahatsızlık yaşanacağına ama, düzenli olarak ilaç kullanmak ve destek olsun diye spora başlamak ile birlikte hastalık sürecinin atlatılacağına yorum yapılır.

Rüyada Parfüm Sıkıp Koklamak

Rüyada parfüm sıkıp koklamak doktorların sözlerine uyulmadıkça sağlığın kaybedileceğine, bu nedenle muhakkak iyi bir diyete başlanması ve tıbben belli başlı tedbirlerin alınması gerektiğine vurgu yapan bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Erkek Parfüm Kokusu Görmek

Rüyada erkek parfüm kokusu görmek sağlık sorunları nedeniyle sorun yaşamamak maksadıyla, disiplinli olarak uygun bir sporun yapılmasıyla birlikte, uyku düzeninin sağlanmasının önemine tabir edilir.

Rüyada Boş Parfüm Şişesi Görmek Neyi Temsil Eder?

Rüyada boş parfüm şişesi görmek yıllardır devam eden parasal manadaki sıkıntılı durumların sonucu olan üzüntülerin bitip, devlet kapısından gelen bir haberle birlikte tamamen mazide kalan sıkıntılı günlerin ardından, mali yönde özgürlüğe ve kolaylığa kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Parfüm Hediye Etmek Neyi Sembolize Eder?

Rüyada parfüm hediye etmek bazı lüks eşyalara sahip olmak yönündeki verilen mücadelenin, parasal açıdan zenginliğe sahip bir kimseyle iş kurarak edinilen imkanlar nedeniyle sevindirici neticelerinin alınmasına yorumlanır.

Rüyada Parfüm Şişesi Kırılması

Rüyada parfüm şişesi kırılması ekonomik sorun yaşayanlara uygun bir yorumlama yapılırsa, mali yönde çok kuvvetli olanakları olan birisiyle parasal ilişki kurup menfaatlenmeye ve bir çok olumsuz durumun yaşanmasına neden olan parasal manadaki vahim durumun yerini ferahlığa terk etmesine işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada Kırık Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada kırık parfüm şişesi görmek yapılan saygısızlıklar sebebiyle karı koca arasında gündeme gelen şiddetli tartışmaların, iyi niyetli davranışlarla birlikte yerini uzlaşmaya bırakacağına, bu nedenle karı koca arasındaki çok arzulanan sağlıklı ilişkinin tekrar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada Parfüm Sıkan Kadın Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar