Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Öleceğini Düşünmek

Rüyada öleceğini düşünmek rüyasını genç bir kadın görmüşse, dürüst bir insan olduğu herkesçe bilinen, maneviyatın hakkını veren ve kendisine evlilik teklifinde bulunan bir kişiyle mutlu bir yuva kuracağına yorum yapılır. Öleceğini bilmek ve korkmak evlilik çağında bir erkeğin rüyasıysa, dürüstlük ve güvenilirliği ile tanınan, maddi açıdan durumu çok iyi olan ve uzak akraba çevresinden olan okumuş bir bayanla herkesin onaylayacağı bir aile kuracağına çıkması muhtemel bir rüyadır. Ölüm tehlikesi atlatmak rüyasını gören kişi yeni evlenmiş bir kadınsa, en nihayetinde, turistik seyahate çıkmakla ilişkili olarak kafa yorduğu şeylerin hayırlı neticelerinin alınacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Öleceğini bilmek ve korkmak ticaret alanında imkansızlıklarla boğuşanlara uygun bir yorumlama yapılırsa, ekonomik olarak çok geniş imkanlara sahip birisinden yardım görmeye ve bununla birlikte sıkıntı veren ve epey bir süreden beri devam eden parasal yöndeki kısıtlı imkanların bitmesine yorumlanır.

Rüyada Öleceğini Bilmek Ve Korkmak

Rüyada öleceğini bilmek ve korkmak bazı özel konular yüzünden kardeşler arasında gündeme gelen sıkıntıların, daha sağlıklı kararlar alınmasıyla beraber yerini anlaşmaya bırakacağına, böylelikle kardeşler arasındaki istenen huzur ortamının eskisi gibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Ölüm Tehlikesi Atlatmak

Rüyada ölüm tehlikesi atlatmak insanların dedikodusunu yapmayan, maneviyatı maddiyattan önde tutan, bu yüzden de çevresi tarafından son derece sevilen genç birisiyle seyahat yapılacağına yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada Ölüm Tarihini Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada ölüm tarihini görmek bir manada rüya sahibinin, arkadaşları için tüm imkanlarını seferber edebilen, kul hakkına karşı çok dikkatli davranan ve bu özellikleri sayesinde de sevilen ve saygı duyulan bir kişi olduğunun göstergesi olarak yorumlanır.

Rüyada Mezarını Görmek

Rüyada mezarını görmek dul bir kadının rüyasıysa, dürüstlük erdemine sahip, maddi hiç bir sıkıntısı olmayan ve bir arkadaşının vesilesiyle tanıştığı kültürlü bir beyle hayat boyu mutlu olacağı bir yuva kuracağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada Öleceğini Zannetmek Anlamı Nedir?

Rüyada öleceğini zannetmek bekar olan bir erkeğin rüyasıysa, kişilik sahibi, maddi anlamda oldukça geniş imkanlara sahip olan ve huyları bir birine uygun bir bayanla evliliğe giden bir beraberliğe başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Birinin Öleceğini Duymak

Rüyada birinin öleceğini duymak rüyasını gören kişi yeni evlenmiş bir adamsa, en sonunda, bir araba sahibi olmakla ilgili olarak düşündüğü şeylerin hayırla sonuçlanacağına çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada Yaşayan Birinin Öleceğini Söylemesi

Rüyada yaşayan birinin öleceğini söylemesi mali konularda imkansızlıklarla boğuşanlara uyan bir yorum yapmak gerekirse, parasal açıdan çok geniş imkanlara sahip bir adamla ortak olmaya ve böylece ödemelerin yapılamamasına neden olan mali manadaki sorun çıkaran işlerin yerini ferahlığa terk etmesine işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar