Yeni Tabir

Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Kesilmiş Ağaç Gövdesi Görmek

Rüyada kesilmiş ağaç gövdesi görmek evli olmayan bir kadının rüyasıysa, dürüstlüğüyle ün yapmış, eski evliliğinden bir çocuğu olan ve kendisinden çok hoşlanan genç bir kişiyle evliliğe giden bir beraberliğe başlayacağına tabirlenir. Yaşlı ağaç görmek rüyasını gören kişi bekar bir erkekse, biraz utangaç, çok kazançlı bir ticaret yapan ve huyuna uyum sağlayabileceğini düşündüğü güzel bir hanımla herkesi imrendirecek bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Ağaç gövdesine oturmak rüyası yeni evli bir kadın tarafından görülmüşse, özellikle, çocuk yapmaya yönelik düşüncesinin hayırlı bir şekilde sonuç verileceğine çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada Yaşlı Ağaç Görmek

Rüyada yaşlı ağaç görmek rüyasını gören dul bir kadınsa, anlayışlı, kul hakkı yememeye özen gösteren ve bir arkadaşının tanıştırdığı bir kimseyle huzurun eksik olmadığı bir yuva kuracağına tabir edilir.

Rüyada Ağaç Gövdesine Oturmak

Rüyada ağaç gövdesine oturmak rüyasını bekar bir erkek görmüşse, ilişkilerini sevgi ve saygıyla yürüten, eski karısından boşanmış ve kendisiyle evlenmeyi isteyen bir kadınla hayallerindeki evliliği yapacağına çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada Yıkılmış Büyük Ağaç Görmek Ne Anlamına Gelir?

Rüyada yıkılmış büyük ağaç görmek rüyası evli bir erkek tarafından görülmüşse, olumlu açıdan yapılacak bir tabire göre; daha fazla para kazanmaya ilişkin olarak kafa yorduğu şeylerin hayırlı sonuçlarının alınacağına işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Ağaç Kütüğü Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada ağaç kütüğü görmek saygısızlık nedeniyle komşular arasında uzun süredir devam eden kavgaların, karşılıklı diyaloglar sayesinde uzlaşmayla sonuçlanacağına, bu sebeple komşular arasındaki istenen sağlıklı ilişkinin tekrar sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada Evden Ağaç Çıktığını Görmek Neyin Habercisidir?

Rüyada evden ağaç çıktığını görmek bir açıdan rüyayı gören kişinin, arkadaşlarının problemlerini çözmek için desteğini esirgemeyen, kötülükten nefret eden, bu sebeplerle de herkesin sevgisi kazanmış bir insan olduğu anlamında yorumlanır.

Rüyada Ağaç Kökü Görmek

Rüyada ağaç kökü görmek bir değerlendirmeye göre rüya sahibinin, yardıma ihtiyacı olanlara yardım eden, herkese iyilik yapan, buna bağlı olarak ta sevgiye layık görülen bir kişi olduğuna işaret eden bir delildir.

Rüyada Budanmış Ağaç Görmek

Rüyada budanmış ağaç görmek işyerinin büyütülmesiyle alakalı çalışmaların, mali açıdan büyük olanaklara sahip eski bir tanıdığın desteğiyle ekonomik menfaat temin ederek ele geçen yeni ekonomik olanakların akabinde hayırlı neticelerinin alınacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar